Ayben Ve Ceza FAN
Forumdan Yararlanmak için Üye OLunuz
Ayben Ve Ceza FAN
Forumdan Yararlanmak için Üye OLunuz
Ayben Ve Ceza FAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ayben Ve Ceza FAN

Türkiye'nin En İyisiyiz.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

CEZA-RAPSTAR

2 posters
YazarMesaj
sSewin..
Admın
Admın
sSewin..

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 288
Yaş Yaş : 28
Nerden Nerden : Rap Dünyasından
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 02/06/08

CEZA-RAPSTAR Empty
MesajKonu: CEZA-RAPSTAR   CEZA-RAPSTAR Icon_minitimeSalı Haz. 03, 2008 7:54 pm

Nakarat Hala meclisim ala ben bulamıyorum hiç mana ala olan bu raptir bu duyduğun rapte tekdir Anlamadıysan yuh sana bu sesle bence git ve top sektir Mecazi anlamlar kötektir namı değer ben ceza..... Türk lokumundan yermisin bu rapstarın derbisi ve de hiç kan akıtmaz, mermisi Beni görebilecekmisin abisi, herkes piyasada bir ben eksik bir popstardanda neyim eksik. Sizi bilmem bence fazlam akıldır hadi kalkta bak lan nerede kaldı bak nam şöhret ve şan Dersi olmaz sıra herkese gelecek gibi önce mikrofonu tutmayı öğrenmeli bunu bilmeli Herkes birşey zannetmeli seni beni deli gibi görebilir ama yenemezsin Bana geri dönebilir ama gidemezsin ben pabuç bırakmam eğer ben bir rapstarsam Limuzin bol para süpermodeller hem popüler hem sansasyonel bence boşta kalsın hımm İyiki bir popstar olmadın birdenbire kendini bozacaktın İçki sınırsız etmiş arsız bunu ben bilemem Sen bulacaksın her biri birbiri ardına hırgür vırvır hergün dayanamadım Eskiden erkekmiş tanıyamadım siz bize getirin biz karalayalım Dikkat et bu rapin faslı mikrop kapma dilim paslı bu Patlak clublar beni kastı bu çatlak seslere suikastti bu... Benim üstüme gelmeyin artık yeni bilim olacak hiphop Bunu görmezden geleceksen eksenin etrafında dön sen dengen bozulur sersem Yere serilecek her flowunuz aynen yengen televizyon dizi karakterlerimi adam edecek bizleri Roketle atmadılar beni doğuştan bir yıldızdım basamakları tek tek çıktım Umrumda değilki star olmak basın bak bu yeni basım yeni bir nazım becerebilen Çok yok çok detone ve çok fazla cover var sorsan işi bilen onlar anırmakla rap yada rock olmaz hee Yapılan hatalara hep bir ört pas en korktuğumdu benim O üç faz ve tek pasla yenebilen bir cambazdım her yalana bak bu gönül inanmaz...
https://aybenvecezafanclub.forum.st
ßusSee..
Admın
Admın
ßusSee..

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 88
Nerden Nerden : yeraLtından ..
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 05/06/08

CEZA-RAPSTAR Empty
MesajKonu: Geri: CEZA-RAPSTAR   CEZA-RAPSTAR Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 4:59 pm

Sözde OKULSTARI 'na bu sarkıyLa katıLcaktık tongue
yaLan oLduuuuu yaLan xD
sSewin..
Admın
Admın
sSewin..

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 288
Nerden Nerden : Rap Dünyasından
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 02/06/08

CEZA-RAPSTAR Empty
MesajKonu: Geri: CEZA-RAPSTAR   CEZA-RAPSTAR Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 7:13 pm

Hea Yaa Very Happy
https://aybenvecezafanclub.forum.st

CEZA-RAPSTAR
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» CeZa
» ceza-panoroma harem
» Ceza-Feyz Al
» ceza resimLeRi